rsg sat flex

RSG SAT FLEX Controller – Oprava průmyslového šicího automatu

Tento týden jsme do opravy přijali elektronickou řídící desku (PCB) z řídícího modulu RSG SAT FLEX Controller, určenou k řízení průmyslového šicího stroje.

RSG SAT FLEXJedná se o starší verzi SAT FLEX Controlleru firmy RSG AUTOMATION TECHNICS. Firma RSG se zabývá kompletním řešením pro automatizační linky v textilním průmyslu. Tato firma Vám zakázkově zanalyzuje Vaše potřeby na výrobu a navrhne kompletní řešení, které je tak automatizované, jak je to jen možné.

Kontrolér RSG SAT FLEX (RSG-S-300) je nasazen ve velmi náročných podmínkách k řízení průmyslových šicích strojů pro výrobu bezpečnostních pásů pro automobilový průmysl.

Kontrolér je vybaven několika elektronickými řídícími kartami s mnoha vstupy a výstupy. Tyto vstupy a výstupy jsou využívány tak, aby zajistily maximální spolehlivost při výrobě a 100% bezpečnost pro obsluhu.

RSG SAT FLEX Controller – Oprava průmyslového šicího automatu

Oprava průmyslového šicího automatuV náročných podmínkách průmyslové výroby se tyto karty obvykle poškodí, na displeji  Controller se zobrazí chybový kód a šicí stroj přestane fungovat.

Řídící deska je osazena několika vstupy a výstupy.

Během vstupní analýzy závady bylo zjištěno, že signálová informace přicházející na vstupní obvody desky elektroniky není korektně přenášena na výstupní obvody řídící desky.

Zde jsou slova, která by mohla souvistet s tímto tématem:

RSG Automation Technics GmbH
RSG-S-300/105 TRW CZ
F1984888
RSG Rombold system
SAT-FLEX Control
Oprava průmyslového šicího automatu

  Pošlete nám dotaz:

  Jednoduše vyfoťte porouchané zařízení nebo desku s plošnými spoji a pošlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uveďte ještě typ zařízení a letmý popis závady. Obratem Vám zašleme odpověď a návrh řešení opravy. Můžete tak zvážit, zda se vyplatí desku opravit nebo ne.
  Položky označené * je nutné zadat

  Jméno: *

  E-mail: *

  Telefon:

  Předmět:

  Vaše zpráva:

  Jaká je četnost poruchy?

  Někdy funguje a někdy neNefunguje vůbec

  Jaký byl průběh poruchy zařízení?

  Závada se objevovala postupněZávada se objevila během provozuZávada se objevila náhle po zapnutíZávada se objevila po delší době nepoužívání zařízeníJiný způsob projevení závady

  Můžete přiložit 2 obrázky nebo jiné soubory o velikosti do 3MB:


  Výrobce: